Alen Consulting Oy

Satakunnankatu 13 b, 4. krs
33100 Tampere

Puh. 040 572 7731

posti@alenconsulting.fi


 

Nina Koskinen
Toimitusjohtaja, yrittäjä

050 555 0392

nina.koskinen@alenconsulting.fi

Niina Vuoristo
Hallintopäällikkö

044 740 4503

niina.vuoristo@alenconsulting.fi

Elisa Häkli
Johtava HR-konsultti

044 740 4502

elisa.hakli@alenconsulting.fi

Jani Kallio
Myyntijohtaja, seniorikonsultti

050 529 2715

jani.kallio@alenconsulting.fi

Minna Kotilainen
Myynti, uramuotoilu (Tampere ja Valkeakoski)

044 740 4501

minna.kotilainen@alenconsulting.fi

Tiia Hietikko
HR-koordinaattori

044 740 4500

tiia.hietikko@alenconsulting.fi

Riia Viljanen
HR-assistentti

040 572 7731

riia.viljanen@alenconsulting.fi

Kiia Hällström
HR-assistenttiharjoittelija

040 572 7731

posti@alenconsulting.fi

Ota yhteyttä!

Lähetä meille yhteydenottopyyntö tai palautetta, niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pikaisesti.